Slobodni umetnici srbije

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukupljanje svih slobodnih umetnika iz svih oblasti.


2 posters

    Informacije-digital art-Srbija.

    avatar
    PaulWilhelmZibert


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 07.12.2014
    Godina : 33
    Lokacija : Krajisnik

    Informacije-digital art-Srbija. Empty Informacije-digital art-Srbija.

    Počalji  PaulWilhelmZibert Ned Dec 07, 2014 9:35 am

    Pre svega pozz svima.Ja sam ovde novi clan i imam jedno da ne kazem opsirno pitanje vezano za temu digitalnog slikarstva.Bavim se 5 god digitalnim slikarstvom i interesuje me vase misljenje o njemu?Sto podrazumeva sledece:da li je moguce profitirati makar nesto od toga u Srbiji?Kome se obratiti kao strucnom licu radi kritike,sugestije,analize...?Ako bih spremao izlozbu u kojem obicno formatu se stampaju radovi?Moji radovi broje negde oko 160 raznih tema i tehnika.Radim u Corel Paint Shop pro.Skoro sve slike sam radio u rezoluciji 3000x2000 raster layer.
    Nenad Mraković
    Nenad Mraković
    Vlasnik


    Broj poruka : 105
    Datum upisa : 18.05.2012
    Godina : 37
    Lokacija : Stara Pazova

    Informacije-digital art-Srbija. Empty Re: Informacije-digital art-Srbija.

    Počalji  Nenad Mraković Pon Dec 29, 2014 2:46 pm

    PaulWilhelmZibert ::Pre svega pozz svima.Ja sam ovde novi clan i imam jedno da ne kazem opsirno pitanje vezano za temu digitalnog slikarstva.Bavim se 5 god digitalnim slikarstvom i interesuje me vase misljenje o njemu?Sto podrazumeva sledece:da li je moguce profitirati makar nesto od toga u Srbiji?Kome se obratiti kao strucnom licu radi kritike,sugestije,analize...?Ako bih spremao izlozbu u kojem obicno formatu se stampaju radovi?Moji radovi broje negde oko 160 raznih tema i tehnika.Radim u Corel Paint Shop pro.Skoro sve slike sam radio u rezoluciji 3000x2000 raster layer.

    Naravno da nas zanima.
    Što se tiče izložbi i svega, treba prvo da okupim stručne ljude, ja bih zaista voleo da se to raširi jer ima dosta ljudi koji bi pokazali svoje radove a nemaju podršku.
    Ja nisam stručno lice, ali ko može neka dovdede nekoga, da se napravi jedna zajednica, i da malo razbijemo monotoniju u ovoj našoj zemlji.
    avatar
    PaulWilhelmZibert


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 07.12.2014
    Godina : 33
    Lokacija : Krajisnik

    Informacije-digital art-Srbija. Empty Hvala na odgovoru

    Počalji  PaulWilhelmZibert Ned Jan 04, 2015 5:04 pm

    Hvala na odgovoru.Ja se inace bavim umetnickom i komercijalnom fotografijom a uporedo sa svim tim digitalnim slikarstvom.Radim sa raster layerom i imam oko 160 radova.Posto sam video da se u Srbiji umetnost slobodno mogu reci jako malo ceni i postuje nisam se odlucivao na taj korak, da napravim izlozbu.Da li imate facebook Nenade?

    Sponsored content


    Informacije-digital art-Srbija. Empty Re: Informacije-digital art-Srbija.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 6:52 am